KİMLİK - DuKa DESIGN
KİMLİK

Geçmişi 1996 yılına kadar dayanan ofisimiz, 2008 yılında İdil Kanat Duralı yönetiminde Duka Design adını aldıktan sonra;  mimari, iç mekan, dizayn ve peyzaj alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

 

  "İtalyan Lisesinden mezun olduktan sonra, ilk senesinde Venedik ardından Mimar Sinan Üniversitesinde Mimarlık eğitimimi tamamlayıp iş hayatına atıldım. Çeşitli iş tecrübelerinin ardından İston AŞ’de çalışmaya başlayıp önce kentsel tasarım ardından da şehir mobilyaları üzerine çalışmalar ortaya koydum. İston ’la eş zamanlı olarak da, Mimar Sinan Üniversitesinde Mimari tasarım sorunları bölümünde yüksek lisansımı, Tarihi Doku da Yeni Yapılaşma ile ilgili tezimi, Prof. Dr. Fehmi Kızıl yürütücülüğünde verdikten sonra tamamladım.

 İston A.Ş.’den ayrıldıktan sonra, 1996 yılından beri belirli aralıklarla ve isimlerle İlter Kanat önderliğinde peyzaj alanında faaliyet gösteren oluşumu Duka Design adı altında birleştirip yolumuza devam etme kararı aldık."

 

Firmamız mimari, iç mekan ve dizaynda yakaladığı çizgiyi, Peyzaj Mimarı İlter Kanat danışmanlığında, peyzaj alanına da taşımayı başarıyor.


  DUKA DESIGN bir DURALI KANAT MİMARLIK VE PEYZAJ HİZMETLERİ TİC. LTD.ŞTİ. kuruluşudur.
  Telif hakları Dukadesign.com ' a aittir.
Ihlamurkuyu Mah. Çayırdere Sok. No.18 34771 Ümraniye / İSTANBUL  
E-posta: info@dukadesign.com | Telefon: + 90 216 577 12 73